0212 221 91 51 (pbx)    0533 669 94 96      [email protected]     [email protected]

KURUMSALÖzel Metal Büro Mobilyaları

Özel Metal Büro Mobilyaları 1965 yılında kurulmuştur. Büro mobilyası alanında 50 yıllık tecrübesi ve çözüm odaklı ekibiyle, yurtiçinde, yurtdışında kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir. 2000M² fabrika, showroom ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmektedir.

Kendi üretimlerinin yanı sıra sektörün önde gelen markalarının da distribütörlüğünü yapmaktadır. Özel ofisler oluşturmak üzere günümüzün konseptlerini tasarlayan, standart veya özel tüm ihtiyaçları için çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Teslim ve montajını yaparak satış sonrası vermiş olduğu teknik destek ile müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamaktadır.

Ürün Yelpazesi ve Hizmetler

Özel Metal Büro Mobilyaları üretici kimliğinin yanı sıra Tcc-The Chair Company/Grammer Büro koltuklarının ana bayisi ve Goldsit Büro Oturma grupları İstanbul temsilcisidir.

Firmamız 1965 den itibaren dürüstlüğünün ve kalitesinin eseri olarak çağlayanı büro mobilya piyasasına çevirmenin haklı gururunu ve onurunu taşımaktadır.

Kalite Politikamız

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, çevreye ve tüketici haklarına ve topluma saygılı olmayı, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi taahhüt ederiz.