0212 221 91 51 (pbx)    0533 669 94 96      [email protected]     [email protected]

Makam Takımları - Venti VİP Makam Takımı, ofis mobilyaları, büro mobilyaları, ofis makam takımları, büro müdür masaları, ekonomik makam masaları, ağır makam masaları, Vinner VİP Makam Takımı
Vinner VİP Makam Takımı makam takımımakam takımı

Vinner VİP Makam Takımı

Ürün Kodu
: -
Ebatlar
: 275 x 78 x 195 h
Ağırlık
: -

Ofis mobilyasında şıklığı arayanlar için mükemmel bir tasarım daha. Vinner Makam Takımı prestiji ve şıklığı sevenlere hitap ediyor. Antrasit gri asil renkleri ile kahverenginin kombinlendiği Vinner makam takımı ile misafirlerinizi şık bir ortamda ağırlamanın keyfini sürebilirsiniz.

Vinner makam takımı masa tablaları alt parçalarından biraz daha yukarıya monte edilmiştir. Bu tasarımından türü karşıdan bakıldığında masa tablası havada duruyormuş izlenimi yaratır. Bu farklı tasarım da sizin tarzınızı yansıtır. Firmasını önemli ve ayrı tutan kişiler bu tasarımın güçlü etkisinden faydalanabilirler. antrasit gri rengin de asalet etkisi ile mükemmel uyum içinde bir makam takımına sahip olabilirsiniz.

 

Ofis Mobilyalarında Antrasit gri renk kullanımının algıya etkisi nasıldır?

Ofis mobilyalarında pek çok renk kullanılıyor. En açık renkten en koyu ren olan siyaha kadar pek çok renkte tasarım görmeniz mümkün. Bu renklerden biri de Antrasit gri. Antrasit gri renk asaletin ve ağırlığın rengi, özellikle ofisinde güç simgesi yaratmak isteyen kişiler Antrasit gri ve altın renginden faydalanabilirler.
Televizyonda yayınlanan dizilerde yer altı dünyası veya önemli şirketlerin canlandırmalarında yer alan ofis mobilyalarının genellikle Antrasit gri ve altın renginde tercih edildiğini görebilirsiniz. Bunun sebebi güç algısı yaratmaktır. Bu tarz bir ortamda beyaz ofis mobilyası ile güç algısı yaratmak oldukça zordur çünkü beyaz temizliğin saflığın simgesidir ve ferahlatıcı etkisi vardır.
Renk seçimleri ofisin ifade gücüne direk olarak etki etmektedir. Bu yüzden renk seçimleri mutlaka ofisinizin kimliğine uygun şekilde yapılmalıdır.

Sipariş & Bilgi Formu


Firma
Ad Soyad *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Mesajınız
Güvenlik
Soldaki rakamları giriniz