0212 221 91 51 (pbx)    0533 669 94 96      [email protected]     [email protected]

Makam Takımları - Diva Vip Makam Takımı, makam takımları, büro masaları, ofis takımları, ekonomik masa modelleri, ağır masa modelleri, müdür masaları, yönetici takımları, şık makam takımları, Milena Vip Makam Takımı
Milena Vip Makam Takımı diva makam takımıdiva makam takımıdiva makam takımıdiva makam takımıdiva makam takımı

Milena Vip Makam Takımı

Ürün Kodu
: -
Ebatlar
: 310 x 200 x 78 h
Ağırlık
: -

Oval kavisleri ve göz yormayan çizgisi ile Milena Makam Takımı sade şıklığı sevenlere hitap ediyor. Kolay kullanışlı yapısı ile konforlu çalışma ortamları yaratabilirsiniz.

Köşeli ofis mobilyalarının sıklıkla kullanıldığı mobilya tasarımlarında günümüzde ofis alanlarının daha minimal düzeylere gelmesi ile keskin köşelikler sorun yaratmaya başladı. Keskin köşelere sahip tasarımlar ofis çalışanlarının evrak vb işlemler için hareket ettikleri zaman masa, sehpa gibi yerlere takılıp çarpmalarına kıyafetlerinin yırtılmasına sebep oluyor. Bunu önlemek ve daha akışkan bir ofis trafiği yaratmak için son dönemlerde oval, elips tasarımlar ön plana çıkmaya başladı.

Oval köşeleri olan tasarımlar arasında hareket etmek çok daha kolay olduğundan herhangi bir çarpma durumunda daha az hissedilecek ve kıyafetlerin takılmasını önleyecektir.

 Deri Seçenekleri
Aspendos 04
Aspendos 03
Aspendos 02
Aspendos 01İlişkili Ürünler

Sipariş & Bilgi Formu


Firma
Ad Soyad *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Mesajınız
Güvenlik
Soldaki rakamları giriniz