0212 221 91 51 (pbx)    0533 669 94 96      [email protected]     [email protected]

Makam Takımları - Glory VİP Makam Takımı, ofis mobilyaları, büro mobilyaları, ofis makam masaları, ofis malzemeleri, şık makam mobilyaları, ekonomik makam takımları, Florya VİP Makam Takımı
Florya VİP Makam Takımı makam takımımakam takımı

Florya VİP Makam Takımı

Ürün Kodu
: -
Ebatlar
: 305 x 78 x 190 h
Ağırlık
: -

Ofis mobilyaları kategorisinde makam takımlarında farkl bir alan olan FloryaVİP Makam takımları klasik çizginin dışında elit bir çizgidedir.

Florya Makam takımı bunun en güzel örneklerinden biridir. Farklı ofis mobilyası tasarımlarını sevenlerin beğeneceği Florya makam takımında kullanılan çizgiler oldukça otantiktir. Tasarımda Mısır tarzından faydalanılmıştır. 
Florya makam takımında en çok ön plana çıkan özellik tarzı ve çizgileri ile sürekliliği yansıtmaktadır. Yuvarlak ve Döngüsel tasarımı ile bu mesajı çok iyi bir şekilde iletmektedir.

Bu tasarım makam sahibi kişinin sürekliliği, uzun süreli ikili ilişkileri benimsediğini ve kararlılığını simgelemektedir. Bu gibi etkiler yaratmak isteyen kişilere oldukça güç katacak bir tasarımdır.
Florya ofis mobilyasında kullanılan renkler ise oldukça iddialı ve elit renklerdir. Son dönemin popüler rengi siyah bu tasarımımızda bolca kullanılmıştır. Siyah rengi ihtişamı ve varlığı simgelemektedir.
Tasarımın oval ilerleyen bölümleri ise fikirsel anlamda gücün yanı sıra yeniliklere ayak uydurabilme hızını simgelemektedir.

Sipariş & Bilgi Formu


Firma
Ad Soyad *
Telefon *
Faks
E-Posta *
Mesajınız
Güvenlik
Soldaki rakamları giriniz